Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/novacia_2021/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/novacia_2021/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/novacia_2021/system/library/cache/file.php on line 32 Про Компанію
Мінімальне замовлення від 1000 грн.
КаталогиКаталоги КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ОПТУ

Про Компанію

Історія компанії 1991 року , коли підприємець-початківець - Шевлюга Сергій Володимирович відкрив невелику фірму з продажу промислової фурнітури, а через кілька років додатково почав розвивати нікому невідомий (на той час) напрямок розсувних систем для міжкімнатних дверей та шаф купе. З 2000-х років компанія «Новація» частково змінює рід діяльності та стає виробником розсувних систем для самостійного збирання.

1991 рік

Заснування фірми Початок роботи як ремонтної компанії по наданню послуг по декору інтер’єрів приміщень

1995 рік

Початок роботи з Mesan і розсувними системами

1997 рік

Перехід на оптову, В2В торгівлю

2009 рік

Розширення площі офісних та виробничих приміщень

2010-2012 рік

Початок роботи з мережевими операторами, з “Епіцентр”,
“Нова Лінія” та “Олді”

2013 рік

Початок розгортання власного виробництва

2023 рік

Переїзд у нинішній цех, в Броварському районі м. Київ

Чому ми?

Швидкість виконання замовлень

Гуртом та у роздріб

Наша компанія займається оптовим продажем розсувних систем та промислової фурнітури. Але також пропонуємо роздрібні продажі при необхідності

Величезний асортимент продукції

Величезний асортимент промислової фурнітури єдиний в Україні. Великий вибір розсувних систем під будь-які потреби.

Безкоштовна консультація

Ми надаємо безкоштовну консультацію з усіх технічних питань. Будь-яким зручним для Вас способом.

Зручна доставка

Доставка в будь-який куточок України за Вашими уподобаннями.

Відкритий доступ до каталогів

Зручні каталоги для пошуку унікальних рішень для вашого бізнесу. Можливість отримати друковану версію.

Компанія «Новація» має два основні напрямки діяльності:

Розсувні системи

виробництво та продаж розсувних систем для міжкімнатних дверей, перегородок, шаф купе, а також промислового сектору;

Керівник галузі розсувних систем

Абрамов Сергій Васильович є талановитим і досвідченим фахівцем з багаторічним досвідом у галузі розробки та продажу розсувних систем для промислової фернітури. Він має вищу технічну освіту та вражаючі навички у розробці продуктів, випробуванні та їх впровадженні на ринок. Абрамов Сергій Васильович має високий рівень організаційних та керівництва навичок. Він ефективно керує командою і забезпечує високу якість виробництва. Він завжди в зоні комфорту в процесі роботи зі своїм персоналом та створює сприятливу атмосферу для розвитку і професійного зростання своїх підлеглих.

Промислова фурнітура

дистрибуція промислової фурнітури для промислових підприємств (замки, петлі, ущільнювачі) від провідного Британського холдингу Essentra, до структури якого входять відомі турецькі заводи MESAN та RSM Electric.

Менеджер напрямку промислової фурнітури

Руденко Альвіна є фахівцем галузі промислової фурнітури в компанії, що займається продажем промислової фернітури. Вона має досвід у галузі промислової фурнітури протягом більш як 7 років та володіє глибокими знаннями в цій сфері. Альвіна є відомим експертом в галузі промислової фурнітури і відома своїми інноваційними рішеннями. Вона працює з командою фахівців, щоб створити високоякісні продукти та послуги для клієнтів компанії. Альвіна є відповідальним та цілеспрямованим лідером, яка завжди готова приймати важливі рішення та вести свою команду до успіху.

Цілі та задуми компанії на поточний момент:

поєднання найкращих стандартів свого виробництва з успішною торгівлею аксесуарами, що імпортуються, на ринку України;

надання якісної меблевої та промислової фурнітури на ринок України;

розвиток ефективної структури в регіонах та за допомогою створення філій, представництв та дистриб'юторської мережі.

Шевлюга Сергій Володимирович, має технічну освіту та багаторічний досвід у продажу фурнітури на ринку України, тому, як ніхто інший, знає всі нюанси у виробництві та продажах даного товару.

Надаючи якісну промислову фурнітуру виробникам електрообладнання, верстатів, серверів, систем кондиціювання – ми сприяємо розвитку культури та якості нашого українського виробництва. Виготовляючи та продаючи фурнітуру для розсувних систем – компанія сприяє комфорту, затишку, новим дизайнерським рішенням для мешканців нашої країни.

У нашій компанії працює понад 35 осіб. Середній вік співробітника 35 років. Офіс та виробництво знаходяться у Києві. У офісі працює близько 12 осіб, на виробництві – близько 23 осіб. На виробництві є ділянки: лиття пластмасових виробів, лиття виробів з ЦАМу, штампування, механічна обробка металу, складання та Упаковка. В офісі є відділення продажу та маркетингу, відділення персоналу, бухгалтерія та адміністративне відділення.

Нашими принципами та цінностями щодо клієнтів є: перевищення очікування, ефективність, унікальність, надійність та індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми завжди домагаємось, щоб наші клієнти були повністю задоволені співпрацею з нашою компанією. Клієнтами та партнерами компанії «Новація» є такі лідери промисловості та торгівлі України як Епіцентр, Нова Лінія, Леруа Мерлен, Олді, Сільпо, Фора, Fozzy Group, вагонобудівні, метробудівні, електротехнічні компанії.

Наші партнери

Подпишитесь на нашу рассылку и получите возможность первыми узнавать о новостях, эксклюзивных предложениях, распродажах и видеообзорах.